POVÍDKY PŘETĚHOVÁNY NA http://verciny-povidky.webgarden.cz/

Ještě něco o Hil

18. prosince 2006 v 17:59 | Verča |  Hilary Duff
Ještě něco o Hil...

Drbíky:
Třikrát se pokousela získat řidičák.

Se skupinou, se kterou zpívá, se seznámila přes internet!

Má velkou slabost pro sladkosti. Dost často si stěľuje, že na ní je kaľdé kilo vidět, přesto se většinou neubrání a zhřeší. Například čekání na rande si zkracuje v cukrárně. Nejraději si dopřává několik kopečků zmrzliny a dvojité kafe s pořádnou porcí čokoládové šlehačky.
Miluje psy. Kdyľ jí bylo sedm, zemřela jí milovaná kolie. Hil to obrečela a myslela si, že už nikdy nebude žádné zvíře tak zbožňovat. Ale o několik měsíců později uslyšela škrábání na dveře - a za nimi stál malý ušmudlaný psík… Hilary hned věděla, že ho nemůže nechat jít. Dnes si svůj ivot bez fenky, kterou pojmenovala LDD - little dog Duff - nedovede vůbec představit. Nejraději se spolu dívají na televizi.

Nejvíc utrácí za oblečení, boty a make-up. "V obchodech trávím většinu svého volného času, ale nelituji toho," přiznává Hilary. Kromě nakupování prý ráda plave a skáče na trampolíně!

Jejím největším idolem je její sestra Haylie! "Píše úžasné texty písniček: pro mé album Metamorphosis napsala song Inner Strength!"

Jako dítě byla strašný stydlín! "Rodiče z toho byli už zoufalí, a proto mě vzali k psychiatrovi! Pomohly mi až hodiny zpěvu. Dnes je ze mě mluvka, co za celý den nezavře pusu…"

S Frankiem Munizem (Agent Cody Banks), se kamarádí i mimo kameru.

Hilaryina maminka je Hollywoodská producentka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Hilary Duff a písničky od ní?

Ano 67.4% (29)
Ne 32.6% (14)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama