POVÍDKY PŘETĚHOVÁNY NA http://verciny-povidky.webgarden.cz/

Vtipy

18. prosince 2006 v 15:10 | Verča |  ...Vtipy, vtipy a vtipy...
"Právě vám byla pane řidiči naměřena rychlost v obci 180km/hod. S tím jsem se ještě nesetkal! Takže dostanate 50 000 pokutu, už nikdy si nesednete za volant a také dostanete 3 trestné body," řekl policista, vytáhl nůž a tříkrát řidiče bodnul.
---
Zvířátka stojí ve frontě a čekají,až se otevře obchod. Najednou se pokouší zajíc předběhnout medvěda. Medvěd ho chytí za uši a říká: ,,Hele, prcku, nepředbíhej!" Zajíc bez řečí ustoupí zpátky. Po chvíli to zkouší znovu. Opět ho zarazí a říká: ,,Ještě jednou a vykopnu tě na měsíc!" Zajíc zase ustoupí. Když se o to pokusí potřetí, medvěd ho popadne, vykřikne ,,Šťastnej let prcku!" a vykopne ho stráááááášně daleko. V letu si zajíc říká: "Já ten krám snad nikdy neotevřu...."
---
Víte jak nejrychleji získáte srdce ženy??
Krumpáčem.
---
Jde blondýnka po ulici a vidí na lampě inzerát: Prodám byt 2+1... Tak zaklepe na lampu, a nic, zaklepe podruhé, nic, zaklepe znovu, a zase nic. Jde kolem policajt a říká: ,,Co to tu, slečno děláte?" ,,Tady píšou, že prodají byt, tak klepu, a nic." Policajt se podívá nahoru a říká: ,,Zkoušejte to dál, ještě se u nich svítí."
---
Dojde chlapík do obchodu,zamíří si to k pultíku a říká prodavačce: ,,Chci metr mléka." Prodavačka,aniž by dala něco najevo, vezme metr, položí ho na pult a vylije podél jeho mléko.Chlapík se na ni chvíli dívá a nakonec prohlásí: ,,Mě nenaštveš - zabalit!"
---
Potkají se dvě blondýnky ve výtahu. Ta jedna říká, že si nechala udělat těhotenský test, a ta druhá se ptá: ,,A jaké otázky ti tam dávali?"
---
Jeníček příde domů a tatínek si ho k sobě zavolá: ,,Jeníčku paní učitelka si na tebe stěžovala," řekne mu. ,,Zas jo? No nevim co jí vadí když sem ani nebyl ve škole!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama